اولین و بزرگترين پرتال رسمی صنعت شن و ماسه و مشاغل مرتبط كشور

پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

سوالات متداول

1. چگونه ثبت نام کنیم ؟

پاسخ: برای ثبت نام در صفحه ی اصلی پرتال روی گزینه ثبت نام کلیک کنید، فیلدهای مربوطه را پر کنید و در آخر روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید، به صفحه ی پرداخت الکترونیک هدایت می شود. با توجه به تعرفه ی انتخابی و مدت زمان عضویت شما مبلغی به عنوان حق عضویت شما تعیین می گردد، بعد از پرداخت ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود

2. چگونه وارد پنل خود شویم؟

در صفحه ی اصلی سایت و در قسمت راست روی پنل کاربری کلیک کنید، پنل به صورت کشویی باز خواهد شد، در دو جای خالی ابتدا نام کاربری (Username) و رمز عبور (Password) خود را که بعد از ثبت نام تحویل گرفته اید وارد کنید و سپس روی دکمه ورود کلیک کنید. .

3. چگونه شرکت مورد نظر خود را در پرتال بیابیم؟

پاسخ: در صفحه اصلی * بر روی گزینه ی بانک اطلاعات شرکت ها نشانگر موس را نگاه داشته، زیر منوهایی به صورت کشویی باز خواهد شد که حاوی دسته بندی شرکت ها از طریق حوضه فعالیت آنها می باشد، بعد از کلیک بر روی گزینه ی مورد نظر خود شرکت های فعال در آن حوضه انتخابی لیست خواهندشد.

4. نقشه صنعت شن و ماسه چیست؟

پاسخ: پرتال ایران شن برای اولین بار اقدام به تهیه وتولید نقشه جامع صنعت شن وماسه کشور نموده است بدین صورت که پرتال با استفاده از بانک اطلاعاتی خود ، مکان دقیق نمای واحدهای تولیدی، تجاری، اداری و . . . مرتبط با صنعت شن و ماسه کشور را روی نقشه مشخص کرده.

5. نقشه صنعت شن و ماسه چگونه کار می کند؟

بر روی نقشه نشان هایی مشخص شده است که با کلیک بروری هر یک از آنها اطلاعات کلی و نام مکان نمایش داده خواهد شد، و با استفاده از گزینه ورود به صفحه ی اختصاصی و یا وب سایت رسمی آن واحد می توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با آن کسب کنید.